Корпоративний сервер на базі Windows server

Централізація даних - дуже корисна практика. Деякі компанії продовжують зберігати корпоративні дані на ПК співробітників, в тому числі і унікальні дані. Це можуть бути шаблони договорів юриста, документи бухгалтера або комерційні пропозиції відділу продажів. Такими даними неможливо централізовано керувати, організувати спільний доступ або створювати резервні копії.

Тут на допомогу приходить термінальне рішення. Суть цього рішення в тому, що співробітник, за допомогою клієнтської частини програми підключається до сервера і працює в повноекранному режимі, використовуючи звичне оточення. Користувач бачить картинку робочого стола на своєму персональному ПК, але при цьому фактично використовує файлову систему і продуктивність сервера терміналів.

Таким чином всі документи і додатки, а також налаштоване оточення користувача, завжди знаходяться на сервері. Завдяки цьому, співробітник може підключитися до сервера, використовуючи свої облікові дані з будь-якого місця (офіс, будинок, готель, кафе і т.п.) і використовувати своє звичне оточення.

Сервер терміналів дозволяє:

Крім того, за допомогою термінального рішення ви можете заощадити на персональному ПК співробітника. Так як всі програми виконуються на сервері, продуктивність ПК може бути мінімальна і не буде вимагати апгрейда в майбутньому.

Можна виділити такі плюси і мінуси:

C-Tech logo

Отримайте безкоштовну консультацію

Заповніть форму і ми обов'язково з вами зв'яжемось