Навіщо може знадобитися Web сервер? Для яких цілей його використовують?

Сервіс обслуговування

Надаючи якусь довгострокову послугу буде логічним організувати сервіс для обслуговування клієнтів, наприклад систему обліку заявок для надання технічної підтримки в супроводі продукту. Оптимізація принесе свої плоди.

WWW Сайт

Будь-яка поважаюча себе компанія повинна мати корпоративний сайт. Це може бути невеликий сайт візитка на одну сторінку або інтернет магазин. За наявністю і станом сайту сьогодні багато інтернет покупців оцінюють імідж компанії.

CRM Система

В умовах високої конкуренції досить часто використовують систему управління взаємовідносинами з клієнтами. Це дозволяє автоматизувати стратегію взаємодії з замовниками, підвищує рівень продажів і якість обслуговування.

Перераховувати системи, які використовують web технології можна довго. Вже давно розвивається тенденція використання web інтерфейсу в різних програмних продуктах. Це зручно і функціонально. 

Web клієнт (браузер) не вимагає додаткових середовищ та інсталяцій для роботи з програмою і доступний на будь-якому пристрої (стаціонарному, мобільному). Для входу в необхідний сервіс достатньо набрати потрібну адресу в адресному рядку браузера.

Прості сайти можуть складатися з набору HTML сторінок, більш складні мають свою базу даних і набір різних скриптів. Є і складні сайти з розподіленою системою зберігання даних і балансуванням навантаження. Середньо статистичний сайт складається з:

Для того, щоб розмістити сайт потрібен сервер (фізичний сервер). Залізо + операційна система = система для взаємодії програмних серверів (web сервер, сервер бази даних,).

Сервер можливо розташувати у себе в офісі, або орендувати його в дата центрі. Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір і надалі взяти на себе віповідальність з обслуговування сервера. 

C-Tech logo

Отримайте безкоштовну консультацію

Заповніть форму і ми обов'язково з вами зв'яжемось